Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Виступи

2003

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини на дитячих парламентських слуханнях “Родина наша – Україна” у Верховній Раді України, м.Київ, 18 грудня 2003 р.

Надворі ХХІ століття. І, я вважаю, діти України, як і інших країн світу, мають, нарешті, стати повноправними суб’єктами суспільно-історичного про­цесу розвитку людської цивілізації. І це надзвичайно важливо.

.

Читати більше...

 

Выступление Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека на Первом Всемирном конгрессе по правам ребенка, г.Порламар, Венесуэла, 23–28 ноябрь 2003 г.

 Для меня большая честь быть среди вас, известных ученых и практи­ков, людей, чьи сердца отданы важной проблеме – защите прав ребенка. Тема моего доклада приобрела в современном мире особое звучание.

.

Читати більше...

   

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на Асамблеї національних меншин України, м. Київ, 18 листопада 2003 р.

Cьогоднішній форум національних меншин відбува­ється якраз тоді, коли Європа відзначає 5-у річницю від дня прийняття Рамкової конвенції Ради Європи про захист національних меншин і ратифікації її необхідною кількістю країн-учасниць. Вважаю, що ми обов’язково маємо використати ці два дуже важливих і відповідальних документи для того, щоб голос національних меншин України було по­чуто на повну силу. І наша Асамблея надає таку можливість.

.

Читати більше...

   

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на презентації громадськими організаціями проекту щодо боротьби з тортурами, підтриманого Європейською комісією, м.Київ, 17 листопада 2003 р.

Cьогодні в Україні відбувається не просто презентація чергового проекту щодо боротьби з тортурами, яким опікуються наші шановні неурядові організації. Сьогодні в Україні подія, адже цей серйозний глибокий моніторинговий трирічний проект, питаннями якого право­захисники займаються кілька років, – новація через призму неурядових організацій. Це та новація, на яку я як Уповноважений з прав людини давно очікувала, і всім серцем підтримую цей проект.

.

Читати більше...

   

Выступление Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека на совещании ОБСЕ по вопросам человеческого измерения, г.Вена, Австрия, 6–7 ноября 2003 г.

Сегодня много говорилось о проблеме уголовного пресле­дования, но очень мало – о проблеме административного ареста. Мне представляется, что проблема административного ареста в любой стране на всем пространстве ОБСЕ имеет очень существенное значение для предотвращения пыток.

.

Читати більше...

   

Сторінка 1 з 4