Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

прес-релізи

2018
лютого
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Міжнародна діяльність Уповноваженого

Валерія Лутковська зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні

25 травня 2012 року відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні Міхалем Баєром.  

Читати більше...

 

Валерія Лутковська зустрілась з представниками Управління Верховного комісара ООН з прав людини

alt23 травня 2012 року відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Керівником Департаменту технічного співробітництва в країнах Південної Америки, Європи та Центральної Азії Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) Джанні Магаццені, Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом, спеціалістом з прав людини УВКПЛ Врежем Атабекяном та Радником УВКПЛ ООН в Україні Марком Боянічем.

Читати більше...

 

Зустріч Омбудсмена Валерії Лутковської з делегацією ПАРЄ

alt17 травня 2012 року відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з делегацією Комітету ПАРЄ з питань дотримання обов'язків та зобов'язань державами-членами Ради Європи (Моніторинговий комітет)  за участю членів зазначеного комітету: співдоповідачів  Маріетти де Пурбе-Лундін та Маіліса Репса, а також секретаря  Баса Кляйна.

Читати більше...

 

Зустріч Омбудсмена України Валерії Лутковської з представниками Європарламенту

11 травня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі з заступником голови фракції соціал-демократів в Європарламенті Л. Роучеком та  спеціальним радником Групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європарламенті Р. Ван де Вотером.

.

Читати більше...

 

Зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з представниками дипломатичних місій країн – членів Ради Європи

alt8 травня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі з представниками дипломатичних місій країн – членів Ради Європи в офісі Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва – Голови офісу Ради Європи в Україні Владіміра Рістовскі на його запрошення. У зустрічі також узяв участь Координатор системи ООН в Україні Олів’є Адам.

Під час зустрічі було обговорено широке коло актуальних питань щодо захисту прав людини, міжнародного співробітництва та подальшого розвитку інституції українського Омбудсмена.

Зокрема, Омбудсменом було зазначено, що його діяльність буде повністю відкрита для громадян України та  преси. Валерія Лутковська зосередиться у своїй роботі  на запобіганні тортурам, сприянні свободі вираження поглядів, захисті персональних даних, антидискримінаційній політиці, обстоюванні соціально-економічних прав громадян України.        

.

Читати більше...

 

Омбудсман України Валерія Лутковська зустрінеться з представниками дипломатичних місій країн-членів Ради Європи

8 травня 2012 року о 15.00 Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська візьме участь у зустрічі з представниками дипломатичних місій країн-членів Ради Європи в офісі Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва–Голови офісу Ради Європи в Україні Владіміра Рістовскі на його запрошення. Під час цієї зустрічі буде обговорено широке коло актуальних питань щодо захисту прав людини, міжнародного співробітництва та подальшого розвитку інституції українського Омбудсмана.  

.

Читати більше...

 

Європейські посли запрошують українського Омбудсмана Ніну Карпачову на зустріч

Сьогодні, 26 квітня 2012 року, до Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової надійшов лист від Глави делегації ЄС в Україні Посла Хосе Мануель Пінту Тейшейри з пропозицією взяти участь у зустрічі з Главами посольств країн-членів Європейського Союзу в Україні.

.

Читати більше...

 

Зустріч Омбудсмана України Ніни Карпачової зі співдоповідачами Парламентської асамблеї Ради Європи

 

title27 березня 2012 року відбулася зустріч Омбудсмана України Ніни Карпачової  зі співдоповідачами моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань  дотримання Україною своїх зобов'язань перед Радою Європи Маріеттою де Пурбе-Лундін і Майлісом Репсом  на їх прохання. Йшлося про  актуальні проблеми дотримання прав і свобод людини та виконання Україною резолюцій ПАРЄ і рішень Європейського суду з прав людини.

Читати більше...

 

Манфред Профазі – Ніні Карпачовій: «Ми дуже цінуємо діяльність Омбудсмана України»

6 березня 2012 року в офісі Омбудсмана України Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова та Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфред Профазі підписали довгострокову Угоду про співробітництво.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова та Голова Представництва МОМ в Україні Манфред Профазі підпишуть Угоду про співробітництво між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Міжнародною організацією з міграції (МОМ)

Беручи до уваги консолідацію зусиль, спрямованих на захист прав і свобод мігрантів та протидію явищам ксенофобії, етнічної та расової нетерпимості, зокрема в рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, а також враховуючи важливу роль національних інституцій з прав людини у просуванні загальновизнаних міжнародних стандартів у цій сфері, 6 березня 2012 року у Будинку прав людини буде підписано  Угоду про співробітництво між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Програма лікування і оздоровлення на Кубі чорнобильських дітей має бути поновлена"

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова звернулась до Президента України Віктора Януковича з Поданням про підтримку україно-кубинської програми "Діти Чорнобиля", зміст якої було обговорено під час особистої зустрічі Омбудсмана з Главою держави 28 лютого 2012 року.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Євроінтеграція України потрібна в однаковій мірі й Євросоюзу»

«Попри всі труднощі, які існують в Україні,  системні проблеми будуть набагато ефективніше вирішуватися, якщо наша країна стане повноправним членом європейської спільноти. Інтеграція України потрібна не лише Українській державі, а й  в однаковій  мірі Європейському Союзу, адже Україна є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Нас об’єднують  історія, культура та гуманістичні цінності,  тому підписання двосторонньої угоди про асоціацію між ЄС та Україною сприятиме посиленню  відповідальності України у сфері дотримання прав і свобод людини, а також стане надійним підгрунтям для нагального розв’язання  системних проблем», –   наголосила Ніна Карпачова.

Читати більше...

 

Триває робочий візит Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової до Страсбурга

Візит розпочався зустріччю з чинним Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом та новообраним комісаром Нільсом Мужніксом. Були обговорені питання дотримання прав і свобод людини, а також  пріоритети діяльності Омбудсмана України в контексті просування європейських стандартів. Томас Хаммарберг, який нещодавно підготував спеціальну доповідь щодо дотримання прав і свобод людини в Україні за підсумками свого візиту в Україну в листопаді минулого року, подякував Ніні Карпачовій за співпрацю, зауваживши: позиція Омбудсмана України допомогла здійснити об’єктивний аналіз стану дотримання прав людини в Україні.

Читати більше...

 

13 лютого 2012 р.підписано Меморандум про взаєморозуміння між інституцією Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Представництвом ООН в Україні

Сьогодні, 13 лютого 2012 року, в офісі Омбудсмана України  Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова та Координатор Системи ООН в Україні Олів’є Адам підписали  Меморандум про взаєморозуміння між інституцією  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Представництвом ООН в Україні.

Підписання цього важливого документу,  який діятиме  до 31 грудня 2016 року, знаменує добру традицію співпраці Омбудсмана України з Представництвом ООН в Україні, наголосила Ніна Карпачова.

Читати більше...

 

Омбудсмана України Ніну Карпачову запрошують виступити в Європейському парламенті

altГолова делегації Європейського парламенту при Комітеті з парламентського співробітництва ЄС–Україна Павел Коваль запросив Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніну Карпачову на зустріч «для обговорення шляхів подолання існуючих перешкод у європейській інтеграції України».

У своєму листі до Ніни Карпачової Павел Коваль наголосив, що європейські парламентарі з особливою довірою ставляться до позиції українського Омбудсмана і високо оцінюють її "дієву участь у просуванні діалогу між Україною та Європейським союзом".

Читати більше...

 

Посол Бельгії Яна Зікмундова – Ніні Карпачовій: "Разом із усіма колегами з Європейського Союзу сподіваюся, що наша плідна співпраця продовжиться у 2012 році"

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова подякувала Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій за співчуття Бельгії та бельгійському народові у зв’язку із терористичним актом 13 грудня 2011 року біля Палацу правосуддя у місті Льєж, унаслідок якого загинуло п’ять та було поранено понад 100 невинних людей, у тому числі дітей.

Читати більше...

 

Омбудсман Ніна Карпачова – Координатору системи ООН Олів’є Адаму: «Наше спільне завдання – просування в Україні міжнародних стандартів

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /sata2/home/users/kievline/www/www1.ombudsman.gov.ua/images/stories/04012012/dsc_1671-.jpg

alt17 січня у Будинку прав людини відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом на його прохання. У зустрічі також взяли участь Координатор з питань Європи та Центральної Азії Управління Верховного комісара ООН з прав людини Вреж Атабекян та Радник з прав людини в Україні Марк Боянік. 

Вреж Атабекян передав Ніні Карпачовій особисте вітання від Верховного комісара ООН з прав людини Наві Пілай. Відзначивши тривалу плідну співпрацю з Омбудсманом України, Олів’є Адам наголосив: "Це дуже символічно, що моя перша офіційна зустріч у новому році відбувається саме з Омбудсманом України – основною рушійною силою в захисті прав людини".

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Небезпека стати жертвою терористичного нападу загрожує кожній людині у будь-якій країні світу "

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова надіслала співчуття Послу Королівства Бельгії в Україні пані Яні Зікмундовій у зв’язку із терористичним актом біля Палацу правосуддя у місті Льєж, унаслідок якого загинуло п’ять та було поранено понад 100 невинних людей, в тому числі дітей.

Читати більше...

 

Омбудсман Ніна Карпачова - Послу Канади в Україні Трою Лулашнику: «Наші країни, між якими встановлено особливе партнерство, мають працювати заради прав і свобод людини»

altУ офісі Омбудсмана відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової  з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Троєм Лулашником на його прохання. Під час взаємозацікавленого діалогу сторони обговорили  широке коло актуальних питань у сфері  дотримання прав і свобод людини.

Вітаючи високого гостя з початком його дипломатичної місії в Україні,  Уповноважений з прав людини наголосила на давніх дружніх зв’язках між нашими державами, а також  подякувала  канадському уряду за постійну підтримку України, у тому числі й за допомогу в будівництві саркофагу на території  Чорнобильської АЕС. Ніна Карпачова відзначила важливу роль  впливової в Канаді української діаспори, яка налічує один мільйон триста тисяч осіб, а також акцентувала увагу на тому, що  взаємини між нашими країнами плідно розвиваються не лише у політичній площині, а й на загальнолюдському рівні:  нині у канадських  родинах виховується 500 усиновлених українських дітей.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова привітала вітчизняних дипломатів із Днем працівників дипломатичної служби

 З нагоди Дня працівників дипломатичної служби Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, працівників зовнішньополітичного відомства нашої держави, ветеранів української дипломатії, усіх вітчизняних дипломатів із професійним святом.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова висловила співчуття у зв’язку зі смертю Вацлава Гавела

З сердечним болем сприйняла сумнузвістку про смерть видатного нашого сучасника – першого Президента Чехії, відомого письменника та правозахисника Вацлава Гавела. Про це йдеться у телеграмі  співчуття Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової на ім’я Надзвичайного і Повноважного Посла Чехії в Україні Івана Почуха. 

Читати більше...

 

Омбудсман Ніна Карпачова – Послу США в Україні Джону Теффту: «Права людини та верховенство права – незмінні цінності, які нас об’єднують»

altВ офісі Омбудсмана України відбулася  зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Надзвичайним і Повноважним Послом  США в Україні Джоном Теффтом на його прохання.  Під час півторагодинної бесіди було обговорено широке коло питань, пов’язаних із дотриманням прав людини.

Відкриваючи зустріч, Омбудсман Ніна Карпачова нагадала про те, що 14 грудня Україна  вшановує  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  й подякувала Джону Теффту за  вагомий внесок його країни у фонд  спорудження нового саркофагу над четвертим енергоблоком, а також за визначальну роль Сполучених Штатів у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні.

Читати більше...

 

Омбудсман Ніна Карпачова – послам Євросоюзу: «Системні проблеми сучасної України не повинні стати на заваді її євроінтеграційних прагнень»

В офісі Омбудсмана України відбулася двогодинна зустріч  Ніни Карпачової  з Головою  Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тешейрою та послами 24-х країн-членів ЄС на їхнє прохання.

Уповноважений з прав людини  привітала європейських дипломатів з  Міжнародним днем прав людини, який за рішенням ООН щороку відзначається  у всьому світі  10 грудня. Відбувся відвертий  діалог, під час якого Ніна Карпачова  наголосила на таких  системних проблемах, як   бідність переважної частини населення,  неналежне забезпечення права на справедливий суд, хронічне невиконання  рішень українських судів, зловживання правом на арешт, порушення прав людини в місцях позбавлення волі,  нехтування принципом верховенства права тощо.  

Читати більше...

 

Під час зустрічі Омбудсмана Ніни Карпачової з послами країн-членів Євросоюзу йтиметься про актуальні проблеми в галузі прав людини

Завтра, 9 грудня 2011 року, напередодні Міжнародного дня прав людини в офісі Омбудсмана України  відбудеться зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової  з послами країн-членів ЄС на прохання Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейри.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Високо ціную співпрацю з Міжнародною організацією з міграції у боротьбі проти торгівлі людьми, расової дискримінації та ксенофобії"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Голову Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі з нагоди 60-ліття  Міжнародної організації з міграції та 15-річчя діяльності Представництва МОМ в Україні.

Читати більше...

 

Голова Європейського Комітету з питань запобігання катуванням Летіф Гусейнов – Ніні Карпачовій: «Ми високо цінуємо діяльність Омбудсмана України у досягненні європейських стандартів поваги до прав людини»

В офісі Омбудсмана України відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Головою Європейського Комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (ЄКЗК) Летіфом Гусейновим. Метою позапланового візиту Комітету в Україну є оцінка умов тримання осіб у місцях позбавлення волі. За словами Летіфа Гусейнова, Комітет отримує велику кількість скарг з України про неналежне поводження правоохоронних органів із громадянами, що іноді межує із застосуванням тортур, а також про відсутність ефективного розслідування таких скарг.

Читати більше...

 

Депутат Європарламенту Павел Коваль – Ніні Карпачовій: «Ви дали нам європейський урок правди у захисті прав людини»

altНіна Карпачова розпочала зустріч словами: «Для мене як Омбудсмана України має важливе значення подальше поглиблення співпраці з Європарламентом, адже це допомагатиме у захисті прав і свобод людини відповідно до європейських стандартів». Вона зазначила: Україна нині як ніколи відчуває пильну увагу до себе європейської спільноти, в тому числі Євросоюзу, що позитивно впливає на реалізацію наших євроінтеграційних прагнень.

Читати більше...

 

Томас Хаммарберг – Ніні Карпачовій: «Рада Європи націлена на тісну взаємодію з Омбудсманом України»

altВ офісі Омбудсмана України відбулась двогодинна зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з делегацією на чолі з Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом щодо виконання нашою державою Рекомендацій, які були висловлені у його першій Доповіді за результатами візиту до України в 2006 році. Під час ґрунтовної бесіди було обговорено широке коло актуальних питань, зокрема: здійснення в Україні судово-правової реформи; забезпечення безумовного виконання рішень судів – як національних, так і Європейського суду з прав людини; недопущення зловживання арештом з боку правоохоронців і судів; низький рівень застосування виправдувальних вироків судами; поліпшення умов тримання ув’язнених, в тому числі безперешкодна реалізація їх права на медичну допомогу; викорінення фактів жорстокого поводження з особами, позбавленими волі, та створення в Україні Національного превентивного механізму проти тортур; 

Читати більше...

 

Ніні Карпачовій вручено високу нагороду Республіки Польща

alt10 листопада 2011 року Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін вручив Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій Офіцерський хрест Ордену за заслуги перед Республікою Польща. Цієї високої нагороди Омбудсман України удостоєна Указом Президента Республіки Польща Леха Качинського від 4 грудня 2008 року за великі заслуги в галузі міжнародного співробітництва у справі захисту прав і свобод людини та громадянина. Приймаючи цю високу нагороду під час урочистостей з нагоди Свята Незалежності Республіки Польща, Ніна Карпачова привітала польський народ і висловила побажання подальшого процвітання, миру, безпеки і стабільності на європейському континенті.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова зустрілась з Верховним комісаром Португалії з питань міграції

У рамках дводенного робочого візиту до міста Лісабон (Португалія) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова відвідала Національний центр підтримки мігрантів, де провела зустріч з Верховним комісаром Португалії з питань міграції та міжкультурного діалогу Розаріо Фармхауз.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова взяла участь у роботі Лісабонського форуму «Арабська весна: великий крок до втілення в життя універсальних прав»

Форум, у ході якого Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова провела низку двосторонніх зустрічей, відбувся за підтримки Центру «Північ–Південь» і Венеціанської комісії Ради Європи спільно з Альянсом цивілізацій ООН при фінансуванні Європейською Комісією. Серед учасників були 132 представника ООН, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту, Ліги Арабських Держав, національних парламентів країн Середземномор'я, дипломатичного корпусу, наукових експертів, правозахисних і неурядових організацій із 45 країн.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Звернення до Омбудсмана України та Євросуду віддзеркалюють гострі проблеми прав людини"

altВідбулася зустріч судді Європейського Суду з прав людини від України, кандидата юридичних наук Ганни Юдківської з фахівцями офісу Омбудсмана України.

Відкриваючи зустріч, Омбудсман України Ніна Карпачова наголосила на важливості об’єднання зусиль фахівців інституту Уповноваженого з прав людини та Євросуду в посиленні захисту прав людини, адже Україна, на жаль, є одним з лідерів за кількістю поданих до цієї європейської судової інстанції заяв громадян. І що суттєво – звернення до Омбудсмана України віддзеркалюють ті ж проблеми, з якими українці ідуть до Європейського суду з прав людини.

Читати більше...

 

Запобігання проявам нетерпимості та дискримінації – один з пріоритетів діяльності Омбудсмана України Ніни Карпачової

Про це наголосив Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимир Яценко під час нещодавньої зустрічі з Персональними представниками Діючого голови ОБСЄ з питань толерантності і недискримінації Ендрю Бейкером, Аділом Ахметовим та Массімо Інтровіньє, які перебували з візитом у нашій державі.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Неприпустимо порушувати права людини під час боротьби з тероризмом»

25 жовтня 2011 року Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова виступила з доповіддю "Захист прав людини у боротьби з тероризмом" на міжнародної конференції «Притягнення терористів до суду: сприяння досягненню європейських стандартів та обмін передовим досвідом», що відбулася у Києві за спільною ініціативою Ради Європи і Служби безпеки України, участю фахівців та експертів Австрії, Бельгії, Великої Британії, Греції, Німеччини, Польщі, Франції, Хорватії та Швейцарії, а також представників Антитерористичного центру країн СНД.

Читати більше...

 

Координатор системи ООН Олів’є Адам – Омбудсману Ніні Карпачовій: «Місія ООН в Україні продовжуватиме співпрацю з Уповноваженим з прав людини»

В офісі українського Омбудсмана відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом на його прохання. Головним на зустрічі стало обговорення питання подальшої взаємодії організацій системи ООН і Омбудсмана України у сфері захисту прав людини. Олів'є Адам, схваливши багатогранну діяльність Ніни Карпачової, запропонував підписати новий розширений Меморандум про співпрацю терміном на п'ять років, який має охопити діяльність усіх агенцій ООН в Україні. Ніна Карпачова підтримала цю ініціативу.

Читати більше...

 

Омбудсман України Ніна Карпачова: «Людська гідність не повинна бути товаром!»

altУповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь у роботі Четвертого Пекінського форуму з прав людини «Культурні традиції, цінності і права людини», який відбувся 21-23 вересня 2011 року у столиці Китаю. Форум, що зібрав 200 делегатів із 30 країн та усіх континентів, пройшов за підтримки Верховного комісара ООН з прав людини. Виступаючи на відкритті Форуму, міністр інформації Китаю Ванг Чен зазначив, що сучасний Китай впроваджує політику «Люди в першу чергу». Відповідно до неї розвиток має відбуватися для людей, з людьми і за допомогою людей, які повинні мати можливість скористатися його результатами. На сьогодні в Китаї створено суспільство помірної забезпеченості. Завдяки політиці держави вдалося підняти 250 мільйонів людей з бідності. Таким чином Китай достроково виконав Цілі розвитку тисячоліття.

.

Читати більше...

 

Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг – Омбудсману України Ніні Карпачовій: "Добре, що люди, які захищають права людини, діють набагато ефективніше, ніж ті, хто їм заважає"

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /sata2/home/users/kievline/www/www1.ombudsman.gov.ua/images/stories/dsc_9088_20092011.jpg

altАльфою і омегою діяльності Омбудсмана України є захист прав людини незалежно від їх політичної приналежності – такий лейтмотив зустрічі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом, яка відбулася на його прохання.

Упродовж майже двогодинної взаємозацікавленої бесіди сторони порушили найбільш актуальні проблеми захисту прав людини в Україні, на яких слід зосередити зусилля, поглиблюючи подальшу співпрацю з урахуванням головування України в Комітеті міністрів Ради Європи. Ніна Карпачова, наголосивши, що в основі порушень прав людини є бідність, яка охопила 70 відсотків населення України, зазначила, що особливо від неї страждають багатодітні сім’ї. На превеликий жаль, в Україні з’явилися родини, в яких бідність стала успадкованим явищем. Їм недоступні якісні освіта, охорона здоров’я, забезпечення житлом тощо. З метою подолання бідності урядом України вже прийнято три державні програми.

Читати більше...

 

Омбудсман Ніна Карпачова – Послу Лівії в Україні Фейсалу Ельшаарі: "Мені болить захист права на життя моїх співвітчизників і всього цивільного населення Лівії"

14 вересня 2011 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Надзвичайним і Повноважним Послом Лівії в Україні Фейсалом Ельшаарі. Лівійський дипломат негайно відреагував на ініціативу Омбудсмана України щодо обміну думками про ситуацію в його країні та долю затриманих у Лівії громадян України.

.

Читати більше...

 

Зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном

altВідкритий і взаємозацікавлений діалог сторін стосувався широкого кола актуальних питань забезпечення прав і свобод людини в обох країнах, зокрема боротьби з бідністю, захисту прав трудових мігрантів, обстоювання прав людини на справедливий та прозорий суд, боротьби зі зловживанням правом на арешт, а також поглиблення співробітництва між Уповноваженим з прав людини та її польським колегою з урахуванням головування України в Комітеті міністрів Ради Європи, а Польщі – в Євросоюзі. .

Читати більше...

 

Рідні полонених у Лівії українців просять допомоги в Омбудсмана. Ніна Карпачова звернулася до Надзвичайного і Повноважного Посла Лівії в Україні Фейсала Ельшаарі з проханням термінової зустрічі

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової надійшла термінова телеграма-звернення мешканок Херсона Ганни Лайбу, Ольги Братченко та Ганни Балан – дружин взятих 21 серпня 2011 року в полон лівійськими повстанцями громадян України. Як зазначається у телеграмі, "ми кожного дня звертаємося до посольства України у місті Тріполі, але консул надає нам обмежену інформацію, та не має відповіді, у чому наших громадян остаточно звинувачують, чи є на це законні підстави та коли їх переведуть до будівлі посольства".

.

Читати більше...

 

Омбудсман Норвегії Арне Фліфлет подякував Омбудсману України Ніні Карпачовій за підтримку і солідарність

Позиція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової щодо необхідності повсякденної уваги міжнародного співтовариства до подолання причин і обставин поширення в Європі тероризму, зокрема ідеологічного, знайшла схвальний відгук у Королівстві Норвегія, де 22 липня 2011 року внаслідок терактів у місті Осло та на острові Утея загинуло багато мирних людей, у тому числі молоді.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Вірю, що народ Норвегії мужньо подолає наслідки жахливої трагедії та згуртується для протидії викликам правам і свободам людини»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова висловила глибокі співчуття прем’єр-міністру Королівства Норвегія Йєнсу Столтенбергу, парламентському Омбудсману Королівства Норвегія Арне Фліфлету, Надзвичайному та Повноважному Послу Королівства Норвегія в Україні Олаву Берстаду у зв’язку з численними жертвами жахливої трагедії, що сталася 22 липня 2011 року у Королівстві Норвегія.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Співпраця Омбудсмана і Євросуду має посилити захист прав людини"

altЦе – лейтмотив доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової "Омбудсман України та Європейський суд на захисті прав і свобод людини", виголошеної на пленарному засіданні Першої міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини в правовій системі України", яка відбулася 1 липня 2011 року в Києві.

Читати більше...

 

Посол Німеччини Ганс-Юрген Гаймзьот – Омбудсману України Ніні Карпачовій: «Дуже важливо, що Ви насамперед захищаєте права простих людей»

altВідбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом на його прохання. Під час взаємозацікавленого відкритого діалогу, який тривав понад півтори години, було обговорено широкий спектр актуальних питань щодо забезпечення прав і свобод людини.

Омбудсман звернула увагу Посла, що Україна розпочала головування у Комітеті Міністрів Ради Європи вперше за роки свого членства у цій впливовій міжнародній організації, визначивши пріоритетами захист прав дитини, верховенство права та зміцнення регіональної демократії.

 

Читати більше...

 

Спеціальна доповідь Омбудсмана Ніни Карпачової щодо просування Україною європейських стандартів у галузі прав і свобод людини видана англійською мовою

Омбудсман України здійснила видання англомовного тексту Спеціальної доповіді Уповноваженого з прав людини "Стан дотримання Україною європейських стандартів з прав і свобод людини", представленої 22 жовтня 2010 року на спеціальному засіданні Верховної Ради України з нагоди 60-ї річниці Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Єдиний шлях забезпечення прав людини в Лівії – безумовне припинення будь-яких військових дій"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова з глибоким жалем сприйняла звістку про загибель українських лікарів під час обстрілу міста Місурата у Лівії. Омбудсман України наголошує: наші співвітчизники, зокрема лікарі, які працюють у цій країні за контрактами і рятують життя людей, опинились під ударами як сторін громадянського конфлікту, так і авіації міжнародної коаліції.

Читати більше...

 

Омбудсман України Ніна Карпачова: "Не можна бути осторонь потерпілих від лиха в Японії, і передусім – дітей"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова висловила Представнику Дитячого фонду ООН в Україні, громадянці Японії Юкіе Мокуо щирі співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю багатьох тисяч людей, а серед них і юних громадян Японії, від найруйнівнішого в історії острівної держави землетрусу та нищівного цунамі.

Схиляючись у шанобі перед витримкою та мужністю простих громадян і влади Японії, які продовжують самовіддано відвертати гуманітарну катастрофу в постраждалих регіонах, захищаючи найголовніше право кожної людини – на життя, Омбудсман України зазначила, що японська трагедія не залишає байдужим жодного землянина. Як ніколи раніше, людство відчуває свою незахищеність перед природною стихією та стихією атому.  

Читати більше...

 

Омбудсман України Ніна Карпачова: "Схиляюсь перед мужністю простих громадян і влади Японії захистити найголовніше право кожної людини – на життя"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова висловила Надзвичайному і Повноважному послу Японії в Україні Тадаші Ідзава щирі співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю багатьох тисяч людей від найруйнівнішого в історії острівної держави землетрусу та нищівного цунамі.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова презентуватиме на сесії Ради ООН з прав людини Спеціальну доповідь про права дитини в Україні

Представники Омбудсмана України Ніни Карпачової під час роботи у Женеві 56-ї сесії Комітету ООН з прав дитини провели низку зустрічей із високими посадовцями Комітету та Управління Верховного Комісара ООН з прав людини. Їм було вручено унікальне видання англійською мовою – Спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Стан дотримання та захисту прав дитини в Україні" .

Читати більше...

 

У роботі 56-ї сесії Комітету ООН з прав дитини взяли участь представники Омбудсмана України

У Женеві триває робота 56-ї сесії Комітету ООН з прав дитини. 28 січня Комітет за участю урядової делегації нашої держави та представників Омбудсмана України розглянув третю і четверту періодичні доповіді України про стан та дотримання прав дитини. 

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Міжнародний тероризм став головною загрозою фундаментальному праву людини – праву на життя»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова висловила співчуття Уповноваженому з прав людину в Російській Федерації Володимиру Лукіну та Надзвичайному і Повноважному Послу Російської Федерації в Україні Михайлу Зурабову у зв'язку з вибухом у московському аеропорту «Домодєдово», що призвів до значних людських жертв.

Читати більше...

 

Спеціальна доповідь Омбудсмана Ніни Карпачової щодо просування Україною європейських стандартів у галузі прав і свобод людини об’єднала парламент і уряд

Уряд, як і парламент, позитивно відреагував на представлену у Верховній Раді України Спеціальну доповідь Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової щодо просування Україною європейських стандартів у галузі прав і свобод людини. Кабінет Міністрів України на своєму останньому засіданні прийняв План організації виконання постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2010 року «Про Спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини «Стан дотримання Україною європейських стандартів з прав і свобод людини».

Читати більше...

 

Зустріч Ніни Карпачової з Послом КНР Чжан Сіюнем


На фото: Ніна Карпачова зустрілася з Послом Китайської Народної республіки  в Україні  Чжан Сіюнем
.