Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Виступи

2010

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової під час представлення у Верховній Раді України Спеціальної доповіді «Стан дотримання та захисту прав дитини в Україні» до 20-річчя ратифікації Україною Конвенції ООН про права дитини

altШановний Голово! Шановні народні депутати! Шановні учасники засідання! Представники засобів масової інформації! Співвітчизники!

Права людини починаються з прав дитини – ця філософія є правилом роботи інституції українського Омбудсмана.

Ставлення до дитини, забезпечення її прав як рівної з нами, дорослими,  є реальною оцінкою політики держави,  стану  розвитку суспільства та його духовності.

.

Читати більше...

 

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на представленні Спеціальної доповіді “Стан дотримання Україною європейських стандартів з прав і свобод людини” з нагоди 60-річчя Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Шановний Голово! Шановні народні депутати! Шановні члени уряду! Представники релігійних громад, дипломатичного корпусу, науки, засобів масової інформації, дорогі співвітчизники!

Із прийняттям Радою Європи Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Європейська конвенція з прав людини) на Європейському континенті розпочався процес створення якісно нової європейської системи захисту прав і свобод людини, яка стала фундаментом для національних правових систем усіх країн Європи.

 

.

Читати більше...