Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Подання

2012

Про порушення права громадянина на приватизацію житла, що перебуває в комунальній власності

17 жовтня 2012 р. прокурору Миколаївської області Гальцову В.І. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською  було направлено подання “Про порушення права громадянина на приватизацію житла, що перебуває в комунальній власності”.

.

Читати більше...

 

Щодо забезпечення права на житло осіб, звільнених з військової служби, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при виконавчих комітетах органів місцевого самоврядування

20 вересня 2012 р. Прем’єр-міністру України Азарову М.Я. направлено подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. “Щодо забезпечення права на житло осіб, звільнених з військової служби, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при виконавчих комітетах органів місцевого самоврядування”.

.

Читати більше...

 

Про захист права громадян на належне пенсійне забезпечення

19 вересня 2012 р. Віце-прем’єр-міністру України – Міністру  соціальної політики України Сергію Тігіпку Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською було направлено подання “Про захист права громадян на належне пенсійне забезпечення”.

.

Читати більше...

 

Щодо захисту трудових прав працівників ТОВ “СБ “Радар”

19 вересня 2012 р. Генеральному прокурору України Пшонці В.П. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Лутковською В.В. було направлено подання щодо захисту трудових прав працівників ТОВ “СБ “Радар”. 

.

Читати більше...

 

Про поновлення трудових прав працівників Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи

7 серпня 2012 р. Знам’янському міському голові Кіровоградської області Крижанівському І.Б. Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською було направлено подання про поновлення трудових прав працівників Знам’янської дитячо-юнацької спортивної школи.

.

Читати більше...

 

Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України

3 серпня 2012 р. Прем’єр-міністру України Азарову М.Я. направлено подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. “Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України”.

.

Читати більше...

 

Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України

3 серпня 2012 р. Прем’єр-міністрові України Азарову М.Я. направлено подання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В. "Про приведення Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ у відповідність до законодавства України".

Читати більше...