Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Заяви

2012

Заява прес-служби Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської

Прес-служба Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської заявляє: поширена деякими ЗМІ інформація щодо обшуків у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та масових звільнень працівників не відповідає дійсності.

Служба безпеки України жодних слідчих дій або обшуків в офісі Уповноваженого з прав людини не проводила. Відповідна заява з цього приводу раніше була оприлюднена й прес-секретарем СБУ Мариною Остапенко.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини працює у звичайному режимі. На сьогодні будь-кого з його штатних працівників, включно керівний склад, не звільнено.

Водночас повідомляємо: нині Генеральна прокуратура України здійснює перевірку заяви попереднього Уповноваженого з прав людини стосовно наданої нею інформації щодо застосування сили співробітниками Качанівської виправної колонії до Тимошенко Ю.В.

5 травня 2012 року співробітники прокуратури  під час зазначеної перевірки зустрілися з працівниками Секретаріату Уповноваженого з прав людини за їхньою згодою. Жодних "зламувань дверей або обшуків у кабінетах працівників Секретаріату", як це подається у деяких мас-медіа, не було.  

Вважаємо неприпустимим розповсюдження в засобах масової інформації неперевіреної або провокаційної інформації щодо роботи Секретаріату Уповноваженого з прав людини.

Прес-служба Уповноваженого з прав людини завжди готова  надати ЗМІ будь-яку інформацію стосовно діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської та її Секретаріату за телефонами (044)-253-75-23, 067 405 7902.