Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Діяльність Секретаріату

Перевірено стан реалізації рекомендацій, наданих міграційному відомству після попереднього візиту

Спільна група представників Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представників громадськості  вдруге за останні чотири місяці відвідала пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, розташований на території Ріпкінського району Чернігівської області. Метою візиту було ознайомлення зі станом реалізації наданих у серпні 2014  року рекомендацій НПМ, спрямованих на усунення передумов для неналежного поводження з особами, які утримуються в установі.

Читати більше...

 

Права людини: підсумки за рік, нові виклики для України та Чернігівщини

Такою була тема круглого столу, що відбувся у Чернігівському дискусійному клубі «Експертна думка».

Читати більше...

 

Представник Секретаріату Уповноваженого взяла участь у круглому столі «Діти без супроводу: опіка та повернення»

Сьогодні, 16 грудня 2014 року, працівник Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого з прав людини взяла участь у роботі круглого столу «Діти без супроводу: опіка та повернення», який був організований Коаліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» за спільною ініціативою Міжнародної мережі з прав людини «CRIN» та Міністерства внутрішніх справ України та фінансової підтримки Save the Children International.

Читати більше...

 

Через недостатність фінансування неможливо забезпечити права невиліковно хворих людей на якісне життя та збереження людської гідності

Працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого з прав людини продовжують вивчати стан надання паліативної допомоги в Україні. Цього разу моніторинговий візит без попередження був здійснений до відділення паліативного лікування та хоспісного утримання Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру (с. Надбузьке, Миколаївська область). До візиту також були долучені регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Миколаївській області Олександр Синьов та громадський монітор Валерій Грець.

Читати більше...

 

Завдяки втручанню регіонального представника Уповноваженого вдається задовольняти більшість звернень з приводу порушення прав громадян на Житомирщині

Про це заявив керівник регіонального представництва Уповноваженого з прав людини у Житомирській області Петро Грибан під час проведення круглого столу «Гарантії забезпечення та захист трудових і соціально-економічних прав людини в області», присвяченого Дню прав людини.

Читати більше...

 

Виставка малюнків дітей тимчасових переселенців

З нагоди Міжнародного дня прав людини у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розміщено виставку малюнків дітей  віком від 1 до 10 років із сімей, які переселилися  зі Сходу України.

Виставку організовано за підтримки громадської ініціативи   «Восток SOS».

Читати більше...

 

Чужого болю не буває

З нагоди Всесвітнього дня інвалідів координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області, головою Полтавського осередку Асоціації УМДПЛ Вірою Яковенко проведено круглий стіл «Захист прав інвалідів у діяльності національного превентивного механізму».

 

Читати більше...

 

Виявлено низку порушень дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Миколаївщини

Працівниками відділу спеціальних проваджень Секретаріату Уповноваженого спільно з представниками Асоціації УМДПЛ за підтримки координатора ОБСЄ в Україні було проаналізовано стан забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів та суду в Миколаївській області. Зокрема, вивчалася ефективність реагування органів прокуратури на факти неналежного поводження з боку працівників міліції.

Читати більше...

 

Круглий стіл «Трудові і соціально-економічні права в Україні: стан дотримання, гарантії та захист»

У роботі круглого столу, організованого Федерацією профспілок України з нагоди Дня прав людини, взяв участь заступник керівника Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав  Секретаріату Уповноваженого Дмитро Лях.

Читати більше...

 

У Черкасах співробітники міліції ознайомилися з правовими засадами діяльності національного превентивного механізму

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини в Черкаській області, член Асоціації УМДПЛ Володимир Батчаєв провів заняття з особовим складом Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області на тему «Національний превентивний механізм як один із інструментів громадського контролю за дотриманням прав людини».

Читати більше...

 

Здійснено моніторинговий візит до органів внутрішніх справ Кіровоградської та Черкаської областей


Представником Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого в Кіровоградській області разом із громадськими моніторами здійснено моніторинговий візит до органів внутрішніх справ Кіровоградської та Черкаської областей.

 

Читати більше...

   

Завдяки втручанню Уповноваженого реалізовано право дитини на безоплатну та якісну медичну допомогу

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулася жителька міста Херсона з проханням забезпечити право її онуки на безоплатну та якісну медичну допомогу.

 

Читати більше...

   

Круглий стіл у Тернополі: «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»


Одним із питань, що обговорювалося на круглому столі в Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, була співпраця між основними суб’єктами у сфері правосуддя та Секретаріатом Уповноваженого Верховної  Ради України з прав людини. 

 

Читати більше...

   

Встановлено низку порушень прав людини в діяльності Маріупольського слідчого ізолятора


Працівники Секретаріату Уповноваженого з прав людини разом із представниками ВГО «Асоціація незалежних моніторів» у рамках реалізації національного превентивного механізму здійснили моніторинговий візит до Маріупольського слідчого ізолятора.

 

Читати більше...

   

Державі не варто економити на запобіганні та протидії насильству в сім’ї


На цьому наголосив керівник регіонального представництва Уповноваженого з прав людини у Житомирській області Петро Грибан під час прес-конференції з нагоди відкриття обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що відбулася в прес-центрі Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Читати більше...

   

Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»


У Чернівецькій обласній державній адміністрації за участю регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України  з прав людини Володимира Шевченка  відбувся круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги».

 

Читати більше...

   

11-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA


 У рамках фестивалю, що проходить на Рівненщині  з 18 листопада по 10 грудня 2014 року, регіональним координатором Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю у Рівненській області В’ячеславом Свірцем спільно з РОГО КВУ та пенітенціарною службою в Рівненській області було організовано показ документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж».

 

Читати більше...

   

Завдяки втручанню Уповноваженого захищено право військовослужбовця-студента


 До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшло звернення матері військовослужбовця щодо захисту права її сина на здобуття вищої освіти, як такого, який призваний на військову службу у зв’язку з мобілізацією.

 

Читати більше...

   

Переселенцям із зони АТО необхідна допомога держави і волонтерів

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини продовжує здійснювати моніторинг стану дотриманням прав громадян, які виїхали з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Так, регіональний координатор Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю в Черкаській області Володимир Батчаєв спільно з представником «Центру громадянських свобод» та працівниками міграційної служби відвідали місця компактного проживання переселенців, які обладнані у місті Каневі, селах Кримки та Леськи Черкаської області.

Читати більше...

   

Уповноважений продовжує контролювати дотримання прав військовослужбовців строкової служби

20 листопада цього року працівники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму, Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Секретаріату Уповноваженого спільно з представниками громадськості ознайомились зі станом дотримання прав і свобод військовослужбовців строкової служби у військовій частині А0139 (м. Київ) та вивчили питання їх соціального та правового захисту. Результати моніторингу ще раз підтвердили необхідність приведення нормативних актів держави та Міністерства оборони України, що регулюють відносини у воєнній сфері, у відповідність до міжнародних та загальнонаціональних стандартів з захисту прав та свобод військовослужбовців.

Читати більше...

   

Сторінка 1 з 22