Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Діяльність Секретаріату

Уповноважений продовжує скайп-прийоми громадян в регіонахЗ 2 по 6 червня 2014 року Валерія Лутковська   у режимі он-лайн здійснила прийом громадян в обласних центрах України (Дніпропетровськ, Запоріжжя,  Львів,  Черкаси).

 

Читати більше...

 

Завдяки втручанню Уповноваженого з прав людини поновлено право на соціальний захист


 До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулась громадянка О. з Черкаської області щодо порушення її права на встановлення групи інвалідності.

 

Читати більше...

 

Презентація результатів моніторингової кампанії «Проведення функціонального обстеження місцевих органів влади щодо ефективності виконання державної гендерної політики»


6 червня 2014 року об 11.00 у Рівному у залі прес-центру газети «Сім днів». (вул. Поштова 2, 2 поверх)  на засіданні круглого столу відбудеться презентація результатів моніторингової кампанії «Проведення функціонального обстеження місцевих органів влади щодо ефективності виконання державної гендерної політики».

 

Читати більше...

 

Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат відвідав представник Регіонального офісу Уповноваженого


Головний спеціаліст Відділу забезпечення діяльності регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Анатолій Мельник взяв  участь у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Читати більше...

 

Зі станом дотримання прав людини на Дніпропетровщині ознайомилися експерти ОБСЄ


Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва у Європі  (ОБСЄ) відвівдала Регіональне представництво Уповноваженого  Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області.

 

Читати більше...

 

Завдяки втручанню Уповноваженого громадянину Російської Федерації надано можливість подати документи для отримання статусу біженця в Україні


До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся громадянин Російської Федерації Сергій С. зі скаргою на дії Головного управління Державної міграційної служби у м. Києві.

 

Читати більше...

 

Головним завданням регіональних координаторів Уповноваженого є взаємодія з громадськістю та контакти зі ЗМІ

Так визначив пріоритети у своїй діяльності на прес-конференції для журналістів Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю  Уповноваженого з прав людини у Тернопільській області Володимир Шевченко.

Читати більше...

 

Монітори готують рекомендації щодо реформи в системі виконання покарань для неповнолітніх

27 травня 2014 року працівники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадськими моніторами відвідали Самбірську виховну колонію у Львівській області.

Читати більше...

 

Завдяки втручанню Уповноваженого поновлено право на обов’язкове виконання судових рішень

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулися працівники ДП «Підприємство  Коростенської виправної колонії Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Житомирській області» щодо забезпечення конституційного права на обов’язкове виконання судових рішень про стягнення заборгованості із заробітної плати, ухвалених на їхню користь.

Читати більше...

 

Віддаленість і застарілість – найболючіші проблеми інтернатних закладів

28 травня 2014 року моніторингова група національного превентивного механізму у складі працівників Секретаріату Уповноваженого з прав людини та представників громадськості (Асоціації незалежних моніторів місць несвободи та Харківського інституту соціальних досліджень) відвідала Малиженський психоневрологічний інтернат для жінок.

Читати більше...

 

Завдяки втручанню Уповноваженого поновлено право дитини на виховання в сім’ї

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулася Ганна Л. з проханням захистити право її 14-річної дитини на виховання в сім’ї. У ході відкритого провадження було встановлено, що заявниця має п’ятеро дітей, троє з яких не мали свідоцтв про народження. Крім того, у заявниці також відсутній паспортний документ.

Читати більше...

   

Більшість недоліків, які було виявлено під час минулорічного моніторингового візиту до клініки психіатрії, не було усунено

27 травня 2014 року було здійснено повторний моніторинговий візит до клініки психіатрії (з палатами для наркологічних хворих) Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної зірки центру «Головний військовий клінічний госпіталь». До складу моніторингової групи разом з представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини увійшли незалежні монітори НМП, у тому числі, з Представництва ХІАС в Україні та ВБФ «Право на Захист».

Читати більше...

   

Працівник Секретаріату Уповноваженого взяв участь у зустрічі з матерями та дружинами військовослужбовців 95-ї аеромобільної бригади

Керівник відділу забезпечення діяльності регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Петро Грибан взяв участь у робочій нараді, присвяченій обговоренню питань матеріального, технічного та іншого забезпечення військовослужбовців 95-ї аеромобільної бригади.

Читати більше...

   

Представники Секретаріату Уповноваженого перейняли досвід польських колег щодо моніторингу дитячих закладів опіки та реабілітації

У рамках проекту «Посилення стандартів захисту прав дітей, які перебувають в умовах ізоляції та системи опіки в Україні»  представники Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  відвідали  Польську Республіку з метою навчання та обміну досвідом.

Читати більше...

   

Перевірено стан дотримання прав людини в діяльності Бородянського районного відділу міліції

Працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом із членами «Асоціації незалежних моніторів» було здійснено моніторинговий візит до Бородянського  РВ ГУМВС України в Київській області.

Читати більше...

   

Під час моніторингу Дубенської виховної колонії отримано інформацію про жорстоке поводження із вихованцями

23 травня представники Секретаріату Уповноваженого з прав людини разом із представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадськими моніторами відвідали Дубенську виховну колонію (Рівненська область).

Читати більше...

   

Режим відбування покарання у Ковельській виховній колонії є занадто жорстким

До такого висновку дійшли члени моніторингової групи за результатами візиту до Ковельської виховної колонії для неповнолітніх на Волині, який відбувся 22 травня поточного року. До складу групи увійшли представники Секретаріату Уповноваженого з прав людини, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадські монітори.

Читати більше...

   

Працівник Секретаріату Уповноваженого взяв участь у засіданні регіональної робочої групи зі спостереження за виборами на Житомирщині

Керівник відділу забезпечення діяльності регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Петро Грибан взяв участь у засіданні регіональної робочої групи щодо створення належних умов для сприяння у роботі експертів ОБСЄ, які перебувають з місією в Житомирській області, та будуть спостерігати за процесом виборів 25 травня. До складу робочої групи входять представники правоохоронних органів області та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Читати більше...

   

Регіональне представництво Уповноваженого у Дніпропетровській області долучилось до програми реалізації правового навчання держслужбовців

У рамках діяльності обласного Центру сприяння підвищенню кваліфікації юрисконсультів органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій працівник Регіонального представництва Уповноваженого з прав людини у Дніпропетровській області Анатолій Мельник взяв участь у семінарському занятті з працівниками юридичних служб Дніпропетровська «Порядок звернення до Європейського суду з прав людини».

Читати більше...

   

Регіональний координатор Уповноваженого запропонував шляхи підвищення рівня ефективності проведення службових розслідувань про порушення прав громадян співробітниками міліції

З такими пропозиціями регіональний координатор Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю в Черкаській області Володимир Батчаєв виступив на черговому засіданні Експертної ради з питань дотримання прав людини та реформування органів внутрішніх справ при МВС України, що відбулося за участю Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Читати більше...

   

Сторінка 8 з 22