Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Діяльність Секретаріату

За результатами перевірки звернення заявника винних притягнуто до дисциплінарної відповідальності

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської звернувся мешканець Львівщини, інвалід II групи, щодо неналежного розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом ДТП, внаслідок якої загинув його син.

Читати більше...

 

Відбувся моніторинговий візит за моделлю «Омбудсмен +» до Кіровоградського слідчого ізолятора

Працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було здійснено моніторинговий візит за моделлю «Омбудсмен +» до Кіровоградського слідчого ізолятора.

Читати більше...

 

Працівники Секретаріату Уповноваженого з прав людини здійснили візит до Баришівського району Київської області

До Секретаріату Уповноваженого з прав людини надійшло декілька звернень односельців  90-річної одинокої мешканки Баришівського району про порушення її прав на житло. Як стверджують заявники, родичі цієї жінки створили нестерпні  умови проживання для неї та намагаються вижити стареньку з помешкання,  в якому вона зареєстрована, прожила все життя, проте яке вона особисто свого часу подарувала своїй сестрі. 90-річну жінку було побито (наслідки побиття зафіксовані у висновку судової експертизи), у зв’язку з чим порушено кримінальну справу, яка розслідується слідчим відділом Баришівського РВ ГУМВС України в Київській області. Розслідування триває, проводяться призначені судові експертизи.

Читати більше...

 

До Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшов лист подяки за допомогу у захисті житлових прав дитини

До Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надійшов лист з подякою від органу опіки та піклування Білоцерківської міської ради, у якому висловлена подяка Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській, Керівнику Секретаріату Богдану Крикливенку, Раднику Уповноваженого Ірині Таргуловій за допомогу у захисті прав жінки та житлових прав її малолітньої доньки, вихованки центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

Читати більше...

 

Моніторинговий візит до Київського пансіонату ветеранів праці

В рамках діяльності Національного Превентивного Механізму представниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у січні 2013 року здійснено моніторинговий візит без попередження до Київського пансіонату ветеранів праці, у якому проживають 224 особи (середній вік підопічних 85 років), з них 122 особи – ліжковохворі. 

Читати більше...

 

У Херсоні відбудеться робоча зустріч, присвячена співпраці з Офісом Уповноваженого з прав людини

Регіональний координатор зі зв’язків з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області  Наталя Козаренко ініціює проведення робочої зустрічі з представниками громадських організацій та благодійних фондів, метою якої є обговорення шляхів та форм взаємодії.

Читати більше...

 

Мешканець Закарпатської області отримав паспорт лише після акту реагування Уповноваженого

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся громадянин, який мешкає у Закарпатській області, з приводу неправомірної відмови у видачі паспорта громадянина України.

Читати більше...

 

Сторінка 22 з 22