Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Діяльність Секретаріату

Національний превентивний механізм виявив проблеми з умовами тримання громадян в ІТТ Городищенського райвідділу міліції

Спільний моніторинговий візит з контролю за додержанням прав громадян під час утримання в ізоляторі тимчасового тримання (ІТТ) Городищенського РВ МВС України в Черкаській області здійснили регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Володимир Батчаєв та голова громадської організації «Орден правди» Петро Євтушенко.

Читати більше...

 

Експерти обговорили проект методології моніторингу та оцінки випадків дискримінації

23 вересня в приміщенні Секретаріату Уповноваженого з прав людини зібралися експерти дослідницьких і неурядових організацій, які працюють у сфері запобігання та протидії дискримінації, захисту та просування прав меншин в Україні, для обговорення напрацювань з методології моніторингу та оцінки випадків дискримінації.

Читати більше...

 

На засіданні Консультативної ради при прокуратурі Черкаської області розглянуто факти порушення прав людини під час акцій протесту в січні-лютому 2014 року

Представники громадськості та працівники прокуратури в черговий раз зустрілися на засіданні Консультативної ради, щоб обговорити звіт прокуратури про хід розслідування випадків незаконного затримання, побиття, знищення та пошкодження майна громадян у Черкасах під час акцій протесту в січні-лютому 2014 року.

Читати більше...

 

Місця несвободи Державної прикордонної служби України у м. Львові відвідали монітори національного превентивного механізму

Працівник Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму (НПМ) Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадської організації «Центр Соціальна Дія» та  Всеукраїнської громадської організації  «Асоціація незалежних моніторів місць несвободи» відвідали пункт тимчасового тримання Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, спеціальне приміщення  відділу прикордонної служби «Львів-аеропорт» та транзитну зону Львівського міжнародного аеропорту.

Читати більше...

 

Черговий моніторинговий візит виявив низку недоліків в органах і підрозділах МВС України в Миколаївській області

Представником Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого в Миколаївській області разом із громадськими моніторами здійснено моніторинговий візит до органів внутрішніх справ Миколаївської області.

Читати більше...

 

Недостатність фінансування - основна проблема, в результаті якої порушуються права пацієнтів Волинської обласної психіатричної лікарні №1 на медичну допомогу


У рамках діяльності національного превентивного механізму представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з  регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого у Рівненській області та представниками «Асоціації незалежних моніторів» здійснено  моніторинговий візит без попередження до Волинської обласної психіатричної лікарні №1. 

 

Читати більше...

 

Працівник Регіонального представництва Уповноваженого взяла участь в обговоренні питань правового та соціального захисту інвалідів Львівщини


Підсумки роботи Львівської обласної асоціації інвалідів за період з 2009 по 2014 роки та напрямки подальшого поліпшення правового та соціального захисту інвалідів Львівщини, а також  проект комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки були обговорені на VIII черговому з'їзді Львівської обласної асоціації інвалідів, у роботі якого взяла участь працівник регіонального представництва Уповноваженого у Львівській області Наталія Малих.

 

Читати більше...

 

Працівники Регіонального представництва Уповноваженого у Львівській області відвідали Військово-медичний клінічний центр Західного регіону

Працівники Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Зінон Котик і Наталія Малих відвідали Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де ознайомилися з процесом лікування та реабілітації військовослужбовців, які прибувають із зони АТО.

Читати більше...

 

Під час моніторингового візиту до Соснівського та Придніпровського районних судів міста Черкаси зафіксовані порушення прав підсудних

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Володимир Батчаєв спільно з головою громадської організації «Альянс ромен Черкащини» Петром Бурлаченком у рамках реалізації національного превентивного механізму відвідали Соснівський та Придніпровський районні суди міста Черкаси.

Читати більше...

 

Завдяки сприянню Уповноваженого онкохвору дитину буде направлено на лікування за кордон

Більше року здійснювалось провадження Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за зверненням родичів онкологічно хворої дитини щодо направлення її на лікування до спеціалізованої клініки в Німеччині.

Читати більше...

 

Працівники Секретаріату Уповноваженого взяли участь в обговоренні шляхів протидії сексизму та гендерним стереотипам у рекламі

10 вересня 2014 року в м. Одесі представники сектору з питань гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини взяли участь у засіданні круглого столу «Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі», організаторами якого виступили ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» та представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Читати більше...

   

Виявлено низку недоліків у діяльності органів і підрозділів міліції УМВС України у Вінницькій області


Представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з громадськими моніторами відвідали Жмеринський та Немирівський райвідділи УМВС України у Вінницькій області та підпорядковані цим відділам ізолятори тимчасового тримання (ІТТ).

 

Читати більше...

   

Низку недоліків виявлено в діяльності Дніпровського та Дарницького районних управлінь міліції міста Києва

Представники Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини разом із громадськими моніторами від ГО «Центр соціальна дія» та ВГО «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» відвідали четвертий територіальний відділ міліції (ТВМ) Дніпровського та перший ТВМ Дарницького районного управління ГУМВС України у м. Києві.

Читати більше...

   

На вимогу Уповноваженого важкохворих дітей переведено до інтернату, де їм забезпечено належне медичне обслуговування

У грудні минулого року під час моніторингового візиту до Чернігівського дитячого будинку-інтернату Запорізької області було виявлено факти ненадання належної медичної допомоги дітям з важкими захворюваннями. З метою захисту їхніх прав Валерія Лутковська звернулась із поданням до керівництва Міністерства соціальної політики України та обласної держадміністрації.

Читати більше...

   

Уповноважений тримає під контролем стан дотримання прав людини в Одеському СІЗО

За дорученням Валерії Лутковської регіональним координатором зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Андрієм Толопілом спільно із громадським монітором НПМ Іриною Бобровнік було здійснено моніторинговий візит до Одеського слідчого ізолятора.

Читати більше...

   

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська відвідала військовий госпіталь у Дніпропетровську

Основне завдання Дніпропетровського базового військового госпіталю Міністерства оборони України – стабілізація стану здоров’я поранених військовослужбовців, які прибувають безпосередньо із зони АТО для подальшої евакуації з метою  проходження лікування в медичних  установах інших регіонів України.

Читати більше...

   

Завдяки втручанню Уповноваженого поновлено трудові права

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулася громадянка Н. зі скаргою на неправомірні дії керівництва державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України», який порушив її трудові права.

Читати більше...

   

Завдяки втручанню Регіонального представництва активізовано роботу Спостережної комісії при Миколаївській райдержадміністрації м. Львова

До Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Західному регіоні звернулось Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області з приводу системного порушення законодавства України Спостережною комісією при Миколаївській райдержадміністрації м. Львова.

Читати більше...

   

Уповноважений продовжує контролювати дотримання прав мобілізованих та учасників АТО

За дорученням Валерії Лутковської регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Андрій Толопіло відвідав Маліновський, Київський та Приморський районні військкомати м. Одеси.

 

Читати більше...

   

Виявлено серйозні недоліки у роботі Теребовлянського РВ УМВС України в Тернопільській області

Моніторинговий візит стану дотримання прав і свобод людини в діяльності Теребовлянського райвідділу УМВС України в Тернопільській області здійснив регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю в Тернопільській області Володимир Шевченко спільно з працівником Секретаріату Уповноваженого.

Читати більше...

   

Сторінка 4 з 22