Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Валерія Лутковська зустрілась з Національним координатором МОП в Україні

7 червня 2012 р. відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  Валерії Лутковської з Національним координатором Міжнародної організації праці (МОП) в Україні Василем Кострицею.

 

Читати більше...

   

Валерія Лутковська зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні

25 травня 2012 року відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорської Республіки в Україні Міхалем Баєром.  

Читати більше...

   

Омбудсмен зустрілась із представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

alt22 травня 2012 р. відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Юкіє Мокуо, асистентом Голови Представництва ЮНІСЕФ Владеленою Ожидряновою та керівником проектів з питань захисту дітей Русланою Сірман.

У ході зустрічі обговорювалися шляхи співпраці між ЮНІСЕФ та Омбудсменом України. Зокрема, Валерія Лутковська озвучила головні завдання та пріоритетні напрямки діяльності на посаді Омбудсмена в контексті захисту прав дітей. У свою чергу Юкіє Мокуо ознайомила присутніх з пріоритетами діяльності ЮНІСЕФ у нашій державі. Крім того, обговорювалися питання законодавчого забезпечення прав дітей та ратифікації низки міжнародно-правових документів з цих питань.

Читати більше...

   

Зустріч Омбудсмена Валерії Лутковської з делегацією ПАРЄ

alt17 травня 2012 року відбулась зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської з делегацією Комітету ПАРЄ з питань дотримання обов'язків та зобов'язань державами-членами Ради Європи (Моніторинговий комітет)  за участю членів зазначеного комітету: співдоповідачів  Маріетти де Пурбе-Лундін та Маіліса Репса, а також секретаря  Баса Кляйна.

Читати більше...

   

Сторінка 1 з 8