Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Ніна Карпачова: «Меморандум про взаєморозуміння між Омбудсманом України та Представництвом ООН в Україні дозволить поєднати зусилля для просування у нашій країні міжнародних стандартів у галузі прав і свобод людини»

Сьогодні, 13 лютого 2012 року, в офісі Омбудсмана України  Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова та Координатор Системи ООН в Україні Олів’є Адам підписали  Меморандум про взаєморозуміння між інституцією  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Представництвом ООН в Україні.

Підписання цього важливого документу,  який діятиме  до 31 грудня 2016 року, знаменує добру традицію співпраці Омбудсмана України з Представництвом ООН в Україні, наголосила Ніна Карпачова. 

Читати більше...

   

Посол Бельгії Яна Зікмундова – Ніні Карпачовій: "Разом із усіма колегами з Європейського Союзу сподіваюся, що наша плідна співпраця продовжиться у 2012 році"

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова подякувала Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій за співчуття Бельгії та бельгійському народові у зв’язку із терористичним актом 13 грудня 2011 року біля Палацу правосуддя у місті Льєж, унаслідок якого загинуло п’ять та було поранено понад 100 невинних людей, у тому числі дітей.

Висловивши своє зворушення листом Омбудсмана України, де зазначалося, зокрема, що антигуманні дії терористів не мають виправдання й вимагають скоординованої протидії з боку усієї міжнародної спільноти та ствердження людини як головної духовної та моральної цінності, пані Посол наголосила: "Разом із усіма колегами з Європейського Союзу сподіваюся, що наша плідна співпраця  продовжиться у 2012 році".

Свою щиру вдячність Ніні Карпачовій за співчуття бельгійському народові та жертвам вбивства в місті Льєжі висловили також Катрін де Брюкер та Гідо Шуерманс – Федеральні медіатори (Омбудсмани) Королівства  Бельгія.

18.01.2018 р.

 

   

Омбудсман Ніна Карпачова – Координатору системи ООН Олів’є Адаму: «Наше спільне завдання – просування в Україні міжнародних стандартів

alt17 січня у Будинку прав людини відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом на його прохання. У зустрічі також взяли участь Координатор з питань Європи та Центральної Азії Управління Верховного комісара ООН з прав людини Вреж Атабекян та Радник з прав людини в Україні Марк Боянік. 

Вреж Атабекян передав Ніні Карпачовій особисте вітання від Верховного комісара ООН з прав людини Наві Пілай. Відзначивши тривалу плідну співпрацю з Омбудсманом України, Олів’є Адам наголосив: "Це дуже символічно, що моя перша офіційна зустріч у новому році відбувається саме з Омбудсманом України – основною рушійною силою в захисті прав людини".

Читати більше...

   

Ніна Карпачова привітала вітчизняних дипломатів із Днем працівників дипломатичної служби

З нагоди Дня працівників дипломатичної служби Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, працівників зовнішньополітичного відомства нашої держави, ветеранів української дипломатії, усіх вітчизняних дипломатів із професійним святом.

Читати більше...

   

Сторінка 4 з 8