Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Омбудсман Ніна Карпачова – Послу США в Україні Джону Теффту: «Права людини та верховенство права – незмінні цінності, які нас об’єднують»

altВ офісі Омбудсмана України відбулася  зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Надзвичайним і Повноважним Послом  США в Україні Джоном Теффтом на його прохання.  Під час півторагодинної бесіди було обговорено широке коло питань, пов’язаних із дотриманням прав людини.

Відкриваючи зустріч, Омбудсман Ніна Карпачова нагадала про те, що 14 грудня Україна  вшановує  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  й подякувала Джону Теффту за  вагомий внесок його країни у фонд  спорудження нового саркофагу над четвертим енергоблоком, а також за визначальну роль Сполучених Штатів у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу в Україні.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова: "Високо ціную співпрацю з Міжнародною організацією з міграції у боротьбі проти торгівлі людьми, расової дискримінації та ксенофобії"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова привітала Голову Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі з нагоди 60-ліття Міжнародної організації з міграції та 15-річчя діяльності Представництва МОМ в Україні.

У вітальній телеграмі Омбудсмана України, зокрема, йдеться: «У сучасному світі, коли рух людей через кордони став масовим і надзвичайно динамічним, роль Міжнародної організації з міграції є, як ніколи раніше, актуальною та важливою. Такі уразливі соціальні категорії, як діти без супроводу дорослих, біженці та шукачі притулку, особи без громадянства, нелегальні трудові мігранти, які залишають країни свого проживання заради порятунку від природних катаклізмів, збройних конфліктів, злиднів, потребують особливої уваги та турботи з боку міжнародної спільноти.

Читати більше...

   

Депутат Європарламенту Павел Коваль – Ніні Карпачовій: «Ви дали нам європейський урок правди у захисті прав людини»

alt25 листопада 2011 року в офісі Омбудсмана України відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з депутатами Європарламенту. Ніна Карпачова розпочала зустріч словами: «Для мені як Омбудсмана України має важливе значення подальше поглиблення співпраці з Європарламентом, адже це допомагатиме у захисті прав і свобод людини відповідно до європейських стандартів». Вона зазначила: Україна нині як ніколи відчуває пильну увагу до себе європейської спільноти, в тому числі Євросоюзу, що позитивно впливає на реалізацію наших євроінтеграційних прагнень.

Омбудсман поінформувала про найгостріші виклики у галузі прав людини в Україні. Зокрема йшлося про системні проблеми забезпечення права на справедливий суд, неналежне виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини, дотримання принципу верховенства права, зловживання арештами як запобіжним заходом та незадовільні умови тримання в місцях позбавлення волі.

Читати більше...

   

Томас Хаммарберг – Ніні Карпачовій: «Рада Європи націлена на тісну взаємодію з Омбудсманом України»

altВ офісі Омбудсмана України відбулась двогодинна зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з делегацією на чолі з Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом щодо виконання нашою державою Рекомендацій, які були висловлені у його першій Доповіді за результатами візиту до України в 2006 році. Під час ґрунтовної бесіди було обговорено широке коло актуальних питань: зокрема: здійснення в Україні судово-правової реформи; забезпечення безумовного виконання рішень судів – як національних, так і Європейського суду з прав людини; недопущення зловживання арештом з боку правоохоронців і судів; низький рівень застосування виправдувальних вироків судами; поліпшення умов тримання ув’язнених, в тому числі безперешкодна реалізація їх права на медичну допомогу; викорінення фактів жорстокого поводження з особами, позбавленими волі, та створення в Україні Національного превентивного механізму проти тортур; подальша демократизація виборчого законодавства з метою захисту політичних прав громадян під час наступних парламентських виборів, в тому числі гідного представлення жінок у законодавчому органі; забезпечення права людини на об’єктивну і достовірну інформацію.

Читати більше...

   

Сторінка 5 з 8