Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Ніні Карпачовій вручено високу нагороду Республіки Польща

alt10 листопада 2011 року Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін вручив Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій Офіцерський хрест Ордену за заслуги перед Республікою Польща. Цієї високої нагороди Омбудсман України удостоєна Указом Президента Республіки Польща Леха Качинського від 4 грудня 2008 року за великі заслуги в галузі міжнародного співробітництва у справі захисту прав і свобод людини та громадянина.

Приймаючи цю високу нагороду під час урочистостей з нагоди Свята Незалежності Республіки Польща, Ніна Карпачова привітала польський народ і висловила побажання подальшого процвітання, миру, безпеки і стабільності на європейському континенті.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова зустрілась з Верховним комісаром Португалії з питань міграції

111У рамках дводенного робочого візиту до міста Лісабон (Португалія) Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова відвідала Національний центр підтримки мігрантів, де провела зустріч з Верховним комісаром Португалії з питань міграції та міжкультурного діалогу Розаріо Фармхауз.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова взяла участь у роботі Лісабонського форуму «Арабська весна: великий крок до втілення в життя універсальних прав»

Форум, у ході якого Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова провела низку двосторонніх зустрічей, відбувся за підтримки Центру «Північ–Південь» і Венеціанської комісії Ради Європи спільно з Альянсом цивілізацій ООН при фінансуванні Європейською Комісією. Серед учасників були 132 представника ООН, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту, Ліги Арабських Держав, національних парламентів країн Середземномор'я, дипломатичного корпусу, наукових експертів, правозахисних і неурядових організацій із 45 країн.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова: "Звернення до Омбудсмана України та Євросуду віддзеркалюють гострі проблеми прав людини"

altВідбулася зустріч судді Європейського Суду з прав людини від України, кандидата юридичних наук Ганни Юдківської з фахівцями офісу Омбудсмана України. Відкриваючи зустріч, Омбудсман України Ніна Карпачова наголосила на важливості об’єднання зусиль фахівців інституту Уповноваженого з прав людини та Євросуду в посиленні захисту прав людини, адже Україна, на жаль, є одним з лідерів за кількістю поданих до цієї європейської судової інстанції заяв громадян. І що суттєво – звернення до Омбудсмана України віддзеркалюють ті ж проблеми, з якими українці ідуть до Європейського суду з прав людини.

Читати більше...

   

Сторінка 6 з 8