Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Омбудсман Ніна Карпачова продовжує захищати права українських трудових мігрантів у Португалії

Постійний моніторинг Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за станом дотримання прав громадян України, які перебувають та працюють за кордоном, а також неодноразові особисті зустрічі Ніни Карпачової з українськими трудовими мігрантами, зокрема, в Португалії, засвідчують наявність гострих проблем їх соціального захисту через відсутність двосторонніх міждержавних домовленостей у цій сфері. Про це йдеться у поданні Уповноваженого з прав людини Президентові України Віктору Януковичу щодо прискорення ратифікації Угоди між Україною та Португальською Республікою про соціальне забезпечення.

Читати більше...

   

Запобігання проявам нетерпимості та дискримінації – один з пріоритетів діяльності Омбудсмана України Ніни Карпачової

Про це наголосив Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимир Яценко під час нещодавньої зустрічі з Персональними представниками Діючого голови ОБСЄ з питань толерантності і недискримінації Ендрю Бейкером, Аділом Ахметовим та Массімо Інтровіньє, які перебували з візитом у нашій державі. Сторони обговорили низку питань, пов'язаних із дотриманням прав національних меншин, а також боротьбою з проявами антисемітизму, нетерпимості та дискримінації.

Читати більше...

   

Координатор системи ООН Олів’є Адам – Омбудсману Ніні Карпачовій: «Місія ООН в Україні продовжуватиме співпрацю з Уповноваженим з прав людини»

В офісі українського Омбудсмана відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з Координатором системи ООН в Україні Олів'є Адамом на його прохання.

Головним на зустрічі стало обговорення питання подальшої взаємодії організацій системи ООН і Омбудсмана України у сфері захисту прав людини. Олів'є Адам, схваливши багатогранну діяльність Ніни Карпачової, запропонував підписати новий розширений Меморандум про співпрацю терміном на п'ять років, який має охопити діяльність усіх агенцій ООН в Україні. Ніна Карпачова підтримала цю ініціативу.

Читати більше...

   

Із доповіді Уповноваженого з прав людини на Першій міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини в правовій системі України"

alt

Моніторинг Уповноваженого з прав людини свідчить, що у переважній більшості звернень, які надходять до Омбудсмана України (за 13 років існування інституції звернулись понад 1 мільйон 100 тисяч осіб), порушуються ті ж проблеми, з якими заявники звертаються на адресу Європейського суду з прав людини. І якби посадові особи органів державної влади і місцевого самоврядування належним чином реагували на звернення Уповноваженого з прав людини, Україна не посідала б п’яте місце за кількістю справ проти неї у Європейському суді. Це питання загалом низької правової культури в державі.

.

Читати більше...

   

Сторінка 7 з 8