Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Омбудсман України Ніна Карпачова: "Схиляюсь перед мужністю простих громадян і влади Японії захистити найголовніше право кожної людини – на життя"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова висловила Надзвичайному і Повноважному послу Японії в Україні Тадаші Ідзава щирі співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю багатьох тисяч людей від найруйнівнішого в історії острівної держави землетрусу та нищівного цунамі. У телеграмі Омбудсмана України, зокрема, зазначається: "Нечувана природна катастрофа принесла горе і біду в мільйони японських родин, які в одну мить залишилися без даху над головою, питної води та їжі...

Читати більше...

   

Нина Карпачева – Послу Китая Чжан Сиюню: «Когда речь идет о защите прав конкретного человека, каждый может рассчитывать на нашу помощь и поддержку»

alt

На встрече Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека Нины Карпачевой с Чрезвычайным и Полномочным Послом Китайской Народной Республики в Украине Чжан Сиюнем, состоявшейся по его просьбе, обсуждался широкий круг вопросов в разнообразных сферах двусторонних отношений Украины и Китая. Стороны констатировали стабильность и динамичное развитие этих взаимоотношений. Новые перспективы в них открыл недавний визит Президента Украины Виктора Януковича в Китайскую Народную Республику.

.

Читати більше...

   

Зустріч Уповноваженого Верховної з прав людини із регіональним консультантом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з питань ювенальної юстиції паном Деном О’Доннеллом, представниками Представництва ЮНІСЕФ в Україні та Інституту законодавства Верховної Ради України

.

Читати більше...

   

Сторінка 8 з 8