Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Зустріч Омбудсмена України Валерії Лутковської з представниками Європарламенту

11 травня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі з заступником голови фракції соціал-демократів в Європарламенті Л. Роучеком та  спеціальним радником Групи Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європарламенті Р. Ван де Вотером.

Читати більше...

   

Зустріч Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської з представниками дипломатичних місій країн – членів Ради Європи

alt8 травня 2012 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська взяла участь у зустрічі з представниками дипломатичних місій країн – членів Ради Європи в офісі Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва – Голови офісу Ради Європи в Україні Владіміра Рістовскі на його запрошення. У зустрічі також узяв участь Координатор системи ООН в Україні Олів’є Адам.

Під час зустрічі було обговорено широке коло актуальних питань щодо захисту прав людини, міжнародного співробітництва та подальшого розвитку інституції українського Омбудсмена.

Зокрема, Омбудсменом було зазначено, що його діяльність буде повністю відкрита для громадян України та  преси. Валерія Лутковська зосередиться у своїй роботі  на запобіганні тортурам, сприянні свободі вираження поглядів, захисті персональних даних, антидискримінаційній політиці, обстоюванні соціально-економічних прав громадян України.        

Читати більше...

   

Омбудсман України Валерія Лутковська зустрінеться з представниками дипломатичних місій країн-членів Ради Європи

8 травня 2012 року о 15.00 Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська візьме участь у зустрічі з представниками дипломатичних місій країн-членів Ради Європи в офісі Представника Генерального секретаря Ради Європи з координації програм співробітництва–Голови офісу Ради Європи в Україні Владіміра Рістовскі на його запрошення. Під час цієї зустрічі буде обговорено широке коло актуальних питань щодо захисту прав людини, міжнародного співробітництва та подальшого розвитку інституції українського Омбудсмана.  

Читати більше...

   

Зустріч Омбудсмана України Ніни Карпачової зі співдоповідачами Парламентської асамблеї Ради Європи

alt27 березня 2012 року відбулася зустріч Омбудсмана України Ніни Карпачової  зі співдоповідачами моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань  дотримання Україною своїх зобов'язань перед Радою Європи Маріеттою де Пурбе-Лундін і Майлісом Репсом  на їх прохання. Йшлося про  актуальні проблеми дотримання прав і свобод людини та виконання Україною резолюцій ПАРЄ і рішень Європейського суду з прав людини. На завершення зустрічі, яка мала  відвертий і конструктивний характер, Ніна Карпачова презентувала високим гостям  Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яка нещодавно була представлена у парламенті.  

На фото прес-служби Уповноваженого з прав людини: Під час зустрічі Омбудсмана України Ніни Карпачової зі співдоповідачами моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Маріеттою де Пурбе-Лундін і Майлісом Репсом  

27.03.2012

 

   

Сторінка 2 з 8