Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Події та зустрічі

Манфред Профазі – Ніні Карпачовій: «Ми дуже цінуємо діяльність Омбудсмана України»

alt6 березня 2012 року в офісі Омбудсмана України Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова та Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфред Профазі підписали довгострокову Угоду про співробітництво. Як зазначили сторони, процес глобалізації породив нові суворі виклики, серед яких – масова міграція. Тому ця Угода є надзвичайно важливою для посилення спільних дій у просуванні прав мігрантів, боротьбі з проявами ксенофобії, етнічної та расової нетерпимості, зокрема в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова: "Програма лікування і оздоровлення на Кубі чорнобильських дітей має бути поновлена"

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова звернулась до Президента України Віктора Януковича з Поданням про підтримку україно-кубинської програми "Діти Чорнобиля", зміст якої було обговорено під час особистої зустрічі Омбудсмана з Главою держави 28 лютого 2012 року.

У поданні Ніна Карпачова зазначила, що неодноразово підтримувала здійснення цієї високогуманної програми, яка не має аналогів у світі: з 1991 року Куба надала безкоштовну високоефективну медичну допомогу понад 23 тисячам українських дітей, у тому числі проведено 139 хірургічних операцій серед яких – 14 складних операцій на серці, 18 – ортопедичного характеру, а також 38 офтальмологічних, пластичних (післяопікових) опеpацiй, в тому числі пересадки нирок. Вилікувано понад вісім тисяч дітей із діагнозом гіперплазія щитовидної залози. 11 важкохворих кардіологічних пацієнтів після проведених операцій в кардіологічному відділені дитячої лікарні "William Soler" повернені до звичайного життя. Унікальні ортопедичні операції допомогли зберегти спроможність рухатись усім прооперованим дітям. Отримали лікування 136 онкохворих дітей.

Читати більше...

   

Ніна Карпачова: «Євроінтеграція України потрібна в однаковій мірі й Євросоюзу»

У рамках дводенного робочого візиту до Європейського парламенту Омбудсман України Ніна Карпачова зустрілася з представниками провідних  політичних фракцій, представлених у Європарламенті. Зокрема, відбулася зустріч з головою фракції Прогресивного альянсу соціалістів і демократів Ганнесом Свободою, головою Комітету  закордонних справ Європейського парламенту Ельмаром Броком (фракція Європейської народної партії, Христіанські демократи), головою Підкомітету з прав людини Барбарою Лохбіллер (фракція Зелених,  Європейський вільний альянс) та іншими депутатами, які підтвердили свою підтримку євроінтеграційних зусиль України. Проте вони заявили, що сподіваються на  переконливіші кроки української влади, які б засвідчували відданість України спільним європейським цінностям,  зокрема  принципу верховенства права.

Євродепутати відзначили важливість активного залучення Омбудсмана України до діалогу та переговорного процесу з Європарламентом, що сприятиме просуванню європейських стандартів у галузі прав і свобод людини.

Читати більше...

   

Робочий візит Ніни Карпачової до Страсбурга

Візит розпочався зустріччю з чинним Комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом та новообраним комісаром Нільсом Мужніксом. Були обговорені питання дотримання прав і свобод людини, а також  пріоритети діяльності Омбудсмана України в контексті просування європейських стандартів. Томас Хаммарберг, який нещодавно підготував спеціальну доповідь щодо дотримання прав і свобод людини в Україні за підсумками свого візиту в Україну в листопаді минулого року, подякував Ніні Карпачовій за співпрацю, зауваживши: позиція Омбудсмана України допомогла здійснити об’єктивний аналіз стану дотримання прав людини в Україні. Сторони обмінялися думками стосовно зміцнення незалежності судової гілки влади у рамках розпочатої в Україні судово-правової реформи, виконання судових рішень, зокрема  Європейського суду з прав людини.

Читати більше...

   

Сторінка 3 з 8