Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Листи

Подання Комітету експертів РЄ з питань реформ Європейського суду з прав людини щодо майбутнього довготермінового плану діяльності системи Європейської конвенції з прав людини та Європейського суду з прав людини

Подання від імені Європейської мережі національних інституцій з прав людини (ЄМНІПЛ) зосереджено на деяких ключових темах у контексті реформи системи Конвенції. ЄМНІПЛ зважає на те, що Брайтонською декларацією було затверджено важливість заснування національних інституцій з прав людини (НІПЛ) у кожній державі-члені для забезпечення ефективної імплементації Конвенції на національному рівні, що робить НІПЛ ключовими частинами системи Конвенції. Брайтонська декларація також наголошує на ефективній імплементації Конвенції та належного виконання рішень, що також згадується у поданні.

Читати більше...

 

Омбудсмана України Ніну Карпачову запрошують виступити в Європейському парламенті

Голова делегації Європейського парламенту при Комітеті з парламентського співробітництва ЄС–Україна Павел Коваль запросив Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніну Карпачову на зустріч «для обговорення шляхів подолання існуючих перешкод у європейській інтеграції України».

У своєму листі до Ніни Карпачової Павел Коваль наголосив, що європейські парламентарі з особливою довірою ставляться до позиції українського Омбудсмана і високо оцінюють її "дієву участь у просуванні діалогу між Україною та Європейським союзом".

Читати більше...

   

Посол Бельгії Яна Зікмундова – Ніні Карпачовій: "Разом із усіма колегами з Європейського Союзу сподіваюся, що наша плідна співпраця продовжиться у 2012 році"

Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова подякувала Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачовій за співчуття Бельгії та бельгійському народові у зв’язку із терористичним актом 13 грудня 2011 року біля Палацу правосуддя у місті Льєж, унаслідок якого загинуло п’ять та було поранено понад 100 невинних людей, у тому числі дітей.

Читати більше...

   

Нина Карпачева выразила соболезнование в связи со смертью Вацлава Гавела

С болью в сердце восприняла печальное известие о смерти выдающегося нашего современника – первого Президента Чехии, известного писателя и правозащитника Вацлава Гавела. Об этом говорится в телеграмме соболезновании Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека Нины Карпачевой на имя Чрезвычайного и Полномочного Посла Чехии в Украине Ивана Почуха. 

Омбудсман Украины подчеркнула, что всегда высоко ценила многогранную личность Вацлава Гавела – одного из основателей гражданского форума Чехии после судьбоносных событий "Пражской весны" – весны демократического обновления страны. Волю этого мужественного человека не смогли сломить и пять лет тюремного заключения. До последнего своего дыхания он воспринимался как символ свободы, символ эпохи коренных перемен не только в родной Чехии, но и в мире.

Читати більше...

   

Омбудсман Норвегії Арне Фліфлет подякував Омбудсману України Ніні Карпачовій за підтримку і солідарність

На адресу Омбудсмана України Ніни Карпачової надійшов лист від її колеги – Парламентського Омбудсмана Норвегії Арне Фліфлета, в якому наголошується: «Від імені моїх співробітників та себе особисто хочу висловити Вам вдячність за телеграму співчуття норвезькому народу та солідарність у зв’язку із жахливою трагедією, яка наповнила нашу країну горем. Для нас дуже важливо усвідомлювати, що у цей скорботний час ми відчули Вашу підтримку».

.

Читати більше...

   

Сторінка 1 з 2