Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Заяви

1999

Звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав люини з нагоди 50-річчя Конвенції ООН про боротьбу з торгівлею людьми 1949 р.

2 грудня вся світова спільнота відзначає 50-річчя від дня прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми та експлуатацією проституції третіми особами. Цей міжнародний документ став кульмінаційним у низці спроб створити на міжнародному рівні ефективну перешкоду подальшому розповсюдженню работоргівлі, виявився одним із важливих кроків у реалізації положень Загальної декларації прав людини.            

.

Читати більше...

 

Заява Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з приводу порушення конституційних прав громадян України під час виборчої кампанії по виборах Президента України e 1999 р.

    Конституція України проголосила людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю. Захист прав і свобод людини держава визнала своїм головним обов’язком. Проте останнім часом до Уповноваженого з прав людини дедалі частіше надходять звернення, які свідчать про масові порушення громадянських, політичних, соціально-економічних прав і свобод у нашій державі. Громадяни України занепокоєні тим, що криміналізація суспільства, вбивства на замовлення, переслідування з політичних мотивів, посягання на свободу слова загрожують не лише правам і свободам людини, а й самій демократії та конституційному ладу в Україні.

.

Читати більше...

   

Заява Уповноваженого з прав людини Російської Федерації О.Міронова і Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Н.Карпачової щодо негайного припинення варварського бомбардування мирного населення Югославії

  Приголомшені загибеллю ні в чому не повинних людей в результаті ракетно-бомбових ударів НАТО по території суверенної держави Югославії. Засуджуємо грубе порушення Статуту ООН, принципів міжнародного права з боку країн  членів Північноатлантичного альянсу. Права людини не мають кордонів.

.

Читати більше...