Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

прес-релізи

2018
лютого
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Права біженців

Ніна Карпачова: «Ми повинні почути дітей вулиці, фактично позбавлених будь-якого голосу»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова взяла участь у роботі 16-ої сесії Ради ООН з прав людини, яка проходить у Женеві. В рамках сесії відбулося спеціальне засідання з проблем дітей, які живуть і працюють на вулиці.

.

Читати більше...

 

Ольдріх Андрисек – Ніні Карпачовій: "Як і раніше, ми розраховуємо на Ваше сприяння щодо захисту прав біженців та шукачів притулку"

7 лютого 2011 року відбулася зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової з новопризначеним Регіональним представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні (УВКБ ООН) Олдріхом Андрисеком на його прохання. Сторони наголосили на важливості продовження тісної та ефективної співпраці інституції Омбудсмана України та УВКБ ООН у цій важливій галузі захисту прав людини, а також зосередили увагу на актуальних проблемах, котрі стосуються передусім приведення національного законодавства у відповідність до вимог Конвенції ООН про статус біженців 1951 року та Факультативного протоколу до неї 1967 року, вдосконалення державної політики з питань міграції.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Нехай 2011-й подарує щасливу долю всім дітям, які потребують особливої турботи суспільства»

Уже вшосте на по-родинному затишне свято ялинки «В гостях у Омбудсмана» зібрались діти-інваліди, які потребують особливої уваги і піклування, юні представники різних країн світу, а також ті діти, чиї інтереси безпосередньо захищала Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова.  

На новорічний вогник до Світлиці Уповноваженого з прав людини завітали пацієнти Броварського реабілітаційного центру, представники Творчого об’єднання дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями «Студія Дімфо» Оболонського району міста Києва, маленькі іракці, палестинці, кубинці та біженці з Афганістану, а також Сергій Солнцев, житлове право якого обстояла Омбудсман.  

.

Читати більше...

 

Позиції Омбудсмана України і "Хьюман Райтс Вотч" щодо захисту прав мігрантів збігаються

У офісі Омбудсмана України відбулася зустріч з членами міжнародної правозахисної організації «Хьюман Райтс Вотч» Білом Фреліком та Сімоною Троллер.

.

Читати більше...

 

Віктор Пшонка – Ніні Карпачовій: "Прокуратура готова постійно співпрацювати з Уповноваженим з прав людини"

9 грудня 2010 року відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Пшонки та Уповноваженого Верховної Ради України Ніни Карпачової, під час якої докладно обговорені питання взаємодії двох відомств.

Як підкреслив у своєму виступі Віктор Пшонка, «знаковим є те, що зустріч з Омбудсманом відбувається у період реформування органів кримінальної юстиції та судової системи. Передусім мова йде про перехід органів прокуратури від здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів до реалізації правозахисної функції. Це не лише слідування рекомендаціям Ради Європи, але й об\'єктивна потреба сьогодення. Безперечно, апарат Уповноваженого з прав людини за своєю чисельністю значно менший, ніж органів прокуратури. Тому прокуратура завжди відкрита для плідної співпраці та засвідчує готовність «підставити плече» у нелегкій, але дуже потрібній людям праці».  

.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: "Європейська конвенція 1950 року є скарбницею верховенства права та поваги до прав і свобод людини"

Сьогодні, 22 жовтня 2010 року, на спеціальному засіданні Верховної Ради України з нагоди 60-ї річниці Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова представила Спеціальну доповідь "Стан дотримання Україною європейських стандартів з прав і свобод людини".

.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова: «Україна має дотримуватись міжнародних стандартів щодо захисту прав осіб без громадянства»

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова направила Президенту України Віктору Януковичу подання щодо підписання і ратифікації Конвенцій ООН про статус осіб без громадянства 1954 року та скорочення безгромадянства 1961 року.

.

Читати більше...

 

Ніна Карпачова – Сімоні Волькен:"Життя вимагає активізації наших зусиль у захисті прав біженців та шукачів притулку"

 

В офісі Омбудсмана України відбулася зустріч Уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової з Регіональним представником Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Сімоною Волькен. Обговорено широке коло проблем дотримання прав біженців та шукачів притулку в нашій країні.  

.

Читати більше...