Укр. | Рус. | Eng

  

Гаряча лінія: 044-253-75-89, 0800-50-17-20
Захист персональних даних: 253-11-35, 253-53-94

 

Заяви

2003

Вітання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Н.І. Карпачової з нагоди Дня прав людини

 Щиросердно вітаю Вас з Днем прав людини та 55-ою річницею проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини, зичу всім добра і непорушності Ваших прав! Уперше у багатовіковій історії людства на найвищому світовому рівні були проголошені основні громадянські, політичні, економічні, культурні та соціальні права і свободи, визнано їх універсальність, взаємозалежність та неподільність.

.

Читати більше...

 

Звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з нагоди 85-річниці ВЛКСМ та необхідності забезпечення прав та свобод молоді

 Нещодавно Верховна Рада України, прийнявши Постанову “Про 85-у річницю ВЛКСМ та державну підтримку молодіжного руху”, зробила важливий крок до об’єднання різних політичних сил. Це є доброю ознакою. Адже історія не прощає забуття. Той, хто не пам’ятає минулого, не має майбутнього. Розвиток будь-якого суспільства має перспективу лише тоді, коли воно розвивається на підвалинах набутого досвіду попередніх поколінь.    Відзначення 85-річчя ВЛКСМ – це не ностальгія за минулим, яке не було однозначним. Це привід для глибокого аналізу набутого досвіду і використання його за нових умов та реалій.

.

Читати більше...