Консультативный совет при Уполномоченном Верховной Рады Украины по правам человека (укр.)

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНСУЛЬТАТИВНУ РАДУ ПРИ УПОВНОВАЖЕНОМУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

СКЛАД РАДИ

1. Лутковська Валерія Володимирівна – Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;

2. Захаров Євген Юхимович – представник ВГО «Українська Гельсінська спілка з прав людини»;

3. Куйбіда Роман Олексійович – представник ГО «Центр політико-правових реформ»;

4. Ковальчук Людмила Григорівна – представник МЖПЦ «Ла Страда-Україна»;

5. Васін Максим Сергійович – представник ГО «Інститут релігійної свободи»;

6. Романов Роман Валерійович – представник МФ «Відродження»;

7. Бущенко Аркадій Петрович – представник ГО «Українськая Гельсінська спілка з прав людини»;

8. Бордуніс Тетяна Анатоліївна – представник ВБО «Всеукраїнський правозахисний рух «Гідність»;

9. Чєрноусов Андрій Миколайович – представник ГО «Харківський інститут соціальних досліджень» (ХІСД);

10. Коваль Людмила Миколаївна – представник ГО «Харківська правозахисна група»;

11. Матвійчук Олександра В’ячеславівна – представник ГО «Центр Громадських Свобод»;

12. Буткевич Максим Олександрович – представник Проекту «Без Кордонів» ГО «Центр «Соціальна Дія»;

13. Муканова Айгуль Сансизбаєвна – представник ВГО «Українська фундація правової допомоги»;

14. Буров Сергій Юрійович – представник ГО «Молодіжна Альтернатива»;

15. Гончаренко Сергій Владленович – представник ВГО «Спілка адвокатів України»;

16. Мартиненко Олег Анатолійович – представник ВГО «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів»;

17. Степаненко Олександр Михайлович – представник ГО «Зелений Світ»;

18. Кравченко Раїса Іванівна – представник ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю»;

19. Салахова Яна Вадимівна – представник Представництва Міжнародної Організації з міграції в Україні;

20. Сирінська Олена Аркадіївна – представник ГО «Громадський інформаційно-методичний центр «Всесвіт»;

21. Роханський Андрій Олегович – представник ГО «Інститут правових досліджень та стратегій»;

22. Заруцький Олександр Вадимович – представник ВГО «Рада Адвокатів України»;

23. Тополевський Руслан Богданович – представник МГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ»;

24. Гончарук Олексій Валерійович – представник ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам»;

25. Каменєв Михайло Володимирович – представник ВМГО «Фундація Регіональних ініціатив»;

26. Яцунь Олександр Михайлович – представник Профспілки працівників освіти і науки України;

27. Богданов Сергій Іванович – представник ВГО «Союзу організацій інвалідів України»;

28. Василевська Ольга Михайлівна – журналіст програми «ТСН-Тиждень» з Аллою Мазур телеканалу «1+1».