Виступи

2011

Виступ Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Н.І.Карпачової на Міжнародній конференції „Захист прав людини органами конституційної юстиції: можливості і проблеми індивідуального доступу“, 16 вересня 2011 р.

 З особливою приємністю вітаю шановних колег з нагоди наближення 15-ї річниці від дня створення Конституційного Суду України, адже саме з цією конституційною установою  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини пов’язує багаторічна плідна співпраця. Основою для цього є надане Омбудсманові України  надзвичайно відповідальне право – на конституційне подання до Конституційного Суду України.

Подробнее...

 

Доповідь Н.І. Карпачової на Міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини в правовій системі України”

alt Щиросердно вітаю високодостойних суддів Європейського суду з прав людини, які прибули поділитися досвідом у просуванні європейських стандартів у галузі захисту прав і свобод людини. Завдання нашої конференції, на мій погляд, полягає в тому, щоб виявити системні проблеми, які спричиняють численні звернення наших співвітчизників до Європейського суду з прав людини, та знайти найбільш ефективні шляхи їх розв’язання з погляду застосування практики Євросуду в правовій системі України.

Подробнее...

   

Виступ Уповноваженого з прав людини на VI з’їзді Федерації профспілок України "Сильний профспілковий рух є запорукою дотримання трудових і соціальних прав людини"

23 березня 2011 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова, виступаючи на VI з’їзді Федерації профспілок України, наголосила: нині для профспілкового руху і всього українського суспільства немає актуальнішого завдання, ніж забезпечення насущних прав трудящих та членів їхніх сімей у вкрай непростий період виходу вітчизняної економіки з кризи та здійснення соціально-економічних перетворень.

Подробнее...

   

Виступ на парламентських слуханнях «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», 16 березня 2011 року

alt16 березня 2011 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова, виступаючи на парламентських слуханнях «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», наголосила: права ліквідаторів і постраждалих від трагедії на державні гарантії соціального захисту повинні визначатися законом й індексуватися залежно від зростання вартості життя.  

Подробнее...

   

Виступ Уповноваженого з прав людини на парламентських слуханнях "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення", 16 лютого 2011 року: «Пенсійну реформу не можна здійснювати за рахунок простих громадян»

16 лютого 2011 року Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова на парламентських слуханнях «Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення» заявила, що люди очікують від реформи справедливості, поваги до їхнього трудового внеску, від якого має залежати розмір пенсії.  

Подробнее...

   

Страница 1 из 2